Get Adobe Flash player

SonaSpray

Tynk SonaSpray dostępny jest w dwóch rodzajach różniących się strukturą:

K-13 Special & Standard.

Grubsza struktura, w trakcie jednego cyklu spryskiwania nanoszona jest grubość warstwy akustycznej: w wersji Special od 10 do 32 mm, w wersji Standard od 10 do 100 mm. Dzięki możliwości dopasowania odpowiedniej grubości spełnia każde wymagania natury termicznej oraz akustycznej. Wyjątkowe zdolności absorpcji dźwięku K-13 gwarantują efektywne wyeliminowanie niepożądanego pogłosu oraz odpowiedni klimat akustyczny w różnego rodzaju pomieszczeniach jak np. hale sportowe, pomieszczenia przemysłowe, lotniska i stacje kolejowe, studia telewizyjne i nagrań, szkoły, baseny, kopuły, sale kinowe itd.

SonaSpray “fc”

Drobniejsza struktura, w trakcie jednego cyklu spryskiwania nanoszona jest grubość warstwy akustycznej od 6 do 25 mm. Przywiera bez problemu do każdego podłoża. Zapewnia polepszenie akustyki takich pomieszczeń jak: biura, sale bankietowe i konferencyjne, restauracje, studia nagrań, teatry, budowle sakralne, lokale szkolne, klatki schodowe, sale sportowe, baseny itd.

Reguluje proces kondensacji pary wodnej:

Przy wykonaniu projektów takich jak baseny i lodowiska K-13 pomaga w regulowaniu kondensacji pary wodnej. Dobre współdziałanie K-13 i odpowiedniej wentylacji zapobiega kondensacji pary wodnej na sufitach i konstrukcjach ścian z betonu lub żelbetonu.

Kolory:

K-13 Standard & Special możemy dostarczyć w kolorach takich jak:

SonaSpray “fc”jest dostępny w następujących kolorach: